Hlavní navigace

Google Friend Connect v češtině i slovenštině

Jiří Macich ml.

Google u své služby Google Friend Connect, které jsme se již dříve věnovali třeba v článku Google Friend Connect je jenom začátek, začal podporovat celkem 47 nových jazyků včetně češtiny a slovenštiny. V češtině se tato služba nyní jmenuje Síť přátel Google. Lokalizovány byly jak stránky samotné služby, tak jednotlivé hlavní gadgety, které si uživatelé mohou vložit do svých webových stránek. Z dostupných materiálů se lokalizace zatím nedočkaly vedle některých okrajových gadgetů i materiály pro…

Google u své služby Google Friend Connect, které jsme se již dříve věnovali třeba v článku Google Friend Connect je jenom začátek, začal podporovat celkem 47 nových jazyků včetně češtiny a slovenštiny. V češtině se tato služba nyní jmenuje Síť přátel Google.

Lokalizovány byly jak stránky samotné služby, tak jednotlivé hlavní gadgety, které si uživatelé mohou vložit do svých webových stránek. Z dostupných materiálů se lokalizace zatím nedočkaly vedle některých okrajových gadgetů i materiály pro vývojáře, kteří by chtěli využít API. (Google Social Web Blog)

Našli jste v článku chybu?
17. 7. 2009 15:00
OF (neregistrovaný)
A co názvy služeb ve Windows? BFU je nepoužívá a poučený uživatel si zoufá, když najde nějakou radu na netu, jak že se ta služba asi řekne česky... To samé Group Policy. A to jen tak namátkou.
16. 7. 2009 7:31
VfB (neregistrovaný)
nepřekládá nesmyslně názvy služeb do češtiny...