Google koupil Slide a údajně chce i Jambool

Google dál zbrojí v oblasti sociálních sítí a online zábavy. Americký internetový kolos koupil Slide. Akvizici potvrdily obě společnosti. Slide se řadí mezi vývojáře her pro různé komunitní servery včetně Facebooku a MySpace. Tvoří i další doplňky pro sociální sítě. Částka, kterou Google za Slide zaplatil, nebyla oficiálně zveřejněna. Podle neoficiálních zdrojů serveru TechCrunch.com jde ale o 182 milionů dolarů. Zdá se tedy, že Google dává dohromady arzenál pro otevřenou válku s Facebookem.…

Google dál zbrojí v oblasti sociálních sítí a online zábavy. Americký internetový kolos koupil Slide. Akvizici potvrdily obě společnosti. Slide se řadí mezi vývojáře her pro různé komunitní servery včetně Facebooku a MySpace. Tvoří i další doplňky pro sociální sítě. Částka, kterou Google za Slide zaplatil, nebyla oficiálně zveřejněna. Podle neoficiálních zdrojů serveru TechCrunch.com jde ale o 182 milionů dolarů. Zdá se tedy, že Google dává dohromady arzenál pro otevřenou válku s Facebookem. Znovu se totiž objevují dohady, že Google chystá vlastní velký komunitní server.

Takové zprávy se vynořovaly naposledy před několika měsíci a hned po nich přišla služba Google Buzz. Spekuluje se ale, že ta nezaznamenala až takový ohlas a mohla by dopadnout třeba i jako Google Wave. Google se ale každopádně zajímá i o hry na Internetu a také v této oblasti akvizicí Slide posiluje. TechCrunch.com navíc s odvoláním na své zdroje tvrdí, že Google chce koupit i Jambool.

Školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web

  •  
    Jak mít na Internetu blog.
  • Jak si založit web na Wordpressu.
  • Jak pokračovat v jeho provozování.

Detailní informace o školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web »