Hlavní navigace

Google měl ve druhém čtvrtletí rekordní tržby 9,03 miliardy dolarů

Petr Kočí

Google včera investorům oznámil finanční výsledky za poslední čtvrtletí a mile je překvapil. Po malém zaváhání v prvním kvartálu se firma vzchopila a čísla, která zveřejnila, předčila očekávání analytiků. Tržby dosáhly 9,03 miliard dolarů, to je o 32 procent víc než loni ve stejném období. CEO Googlu Larry Page využil oznamování čtvrtletních výsledků k oznámení, že sociální sítě Google+ za dva týdny existence získala už víc než 10 milionů uživatelů. Pro srovnání: geolokační hra Fousquare…

Google včera investorům oznámil finanční výsledky za poslední čtvrtletí a mile je překvapil. Po malém zaváhání v prvním kvartálu se firma vzchopila a čísla, která zveřejnila, předčila očekávání analytiků. Tržby dosáhly 9,03 miliard dolarů, to je o 32 procent víc než loni ve stejném období.

CEO Googlu Larry Page využil oznamování čtvrtletních výsledků k oznámení, že sociální sítě Google+ za dva týdny existence získala už víc než 10 milionů uživatelů. Pro srovnání: geolokační hra Fousquare sbírala 10 milionů hráčů celé dva roky. Na druhou stranu je to jen 1,3 procenta aktivních uživatelů Facebooku.

Našli jste v článku chybu?
15. 7. 2011 21:46
Petr Hejl (neregistrovaný)

To uš tady bylo. Poněkud vomezenej repertoár. Skuste tu druhou mozgovou molegulu povotočit.

15. 7. 2011 19:46
Petr Hejl (neregistrovaný)

Ta první část je aspoň ftipná. Tu druhou může na psat jen potomek tych dvouch zvířat, co nechal Přemysl v brázdě, dyš zatnul otku a šel za Libuší.