Hlavní navigace

Google Personalized Homepage je nyní iGoogle

Jiří Macich ml.

Google v krátkém čase přejmenovává svou další službu. Po vyhledávači zboží Froogle přišla na řadu služba Google Personalized Homepage. Tentokrát ovšem Google nenahrazuje krátký nejasný název jasnějším a delším, nýbrž dělá pravý opak. Google Personalized Homepage se nyní jmenuje iGoogle. Odkaz na iGoogle naleznete na výchozí stránce vyhledávače Google v pravém horním rohu. Personalizovaná home page iGoogle vám umožní měnit skiny, přidávat různé gadgets a rovnat je do několika tzv. tabů dle…

Google v krátkém čase přejmenovává svou další službu. Po vyhledávači zboží Froogle přišla na řadu služba Google Personalized Homepage. Tentokrát ovšem Google nenahrazuje krátký nejasný název jasnějším a delším, nýbrž dělá pravý opak. Google Personalized Homepage se nyní jmenuje iGoogle.

Odkaz na iGoogle naleznete na výchozí stránce vyhledávače Google v pravém horním rohu. Personalizovaná home page iGoogle vám umožní měnit skiny, přidávat různé gadgets a rovnat je do několika tzv. tabů dle potřeby. (Official Google Blog)

Našli jste v článku chybu?
2. 5. 2007 16:12
Karel (neregistrovaný)
Díky za odpověď. Ještě chci dodat, že i u mne se vyskytuje problém s přidáváním rss feed ve Firefoxu, některé jdou a jiné ne. V Opeře přidávání běží bez potíží.