Hlavní navigace

Google propustí 200 obchodníků

Patrick Zandl

Celkem 200 obchodníků a pracovníků marketingu bude celosvětově propouštět Google. Z toho stovka pracovních míst bude zrušena v USA, zbytek se týká zahraničních poboček. Není to mnoho, ale je vidět, že krize se týká i Google, v únoru letošního roku rušil 40 pracovních míst při zrušení projektu rozhlasové reklamy, v lednu škrtl sto pozic. Google má celosvětově přes 20 000 zaměstnanců. Zdroj: Guardian, Google blog.

Celkem 200 obchodníků a pracovníků marketingu bude celosvětově propouštět Google. Z toho stovka pracovních míst bude zrušena v USA, zbytek se týká zahraničních poboček. Není to mnoho, ale je vidět, že krize se týká i Google, v únoru letošního roku rušil 40 pracovních míst při zrušení projektu rozhlasové reklamy, v lednu škrtl sto pozic. Google má celosvětově přes 20 000 zaměstnanců. Zdroj: Guardian, Google blog.

Našli jste v článku chybu?
27. 3. 2009 16:37
Otec (neregistrovaný)
I kdyby jich propustil 500 z 20 000, tak je to jako kdyby někdo jiný propustil ze 40 lidí jednoho. Takže asi žádné drama. Nevím proč je divné že Google propouští, je to normální firma. Pokud nejsou výsledky a pokud není kšeft, tak přeci neohrozí nějakou umělou zaměstnaností ještě těch dalších 19 500 lidí. Taky bych raději dál tlačil technologický vývoj a držel nad vodou tisíce dalších pracovních míst než aybch si hrál na sociála a potom musel zavřít krámek.