Hlavní navigace

Google spustil avizovaný našeptávač

Karel Wolf

Google obohatil svůj vyhledávač o funkci našeptávače, služba, která byla avizována již dříve, byla spuštěna i v české lokalizované verzi. V okamžiku, kdy začne uživatel do vyhledávacího okna psát, měl by se od teď pod rámečkem objevovat seznam navrhovaných vhodných výrazů nebo slovních spojení. Google ovšem pamatoval také na pokročilé hardcore uživatele, našeptávané výrazy se tedy nedoplňují automaticky a uživatel je tak může buď úplně ignorovat a psát v klidu dál, anebo našeptávání úplně…

Google obohatil svůj vyhledávač o funkci našeptávače, služba, která byla avizována již dříve, byla spuštěna i v české lokalizované verzi. V okamžiku, kdy začne uživatel do vyhledávacího okna psát, měl by se od teď pod rámečkem objevovat seznam navrhovaných vhodných výrazů nebo slovních spojení. Google ovšem pamatoval také na pokročilé hardcore uživatele, našeptávané výrazy se tedy nedoplňují automaticky a uživatel je tak může buď úplně ignorovat a psát v klidu dál, anebo našeptávání úplně vypnout v nastavení stránky.(Google Blog ČR)

Našli jste v článku chybu?
28. 8. 2008 17:49
Sislik (neregistrovaný)
hezky, ale chtelo by to jeste aby to napovidalo i na ty strance, kdyz to neco naslo, protoze v 99% pripadu hledam tak, ze to napisu do adresni radky prohlizece a pak treba dotaz jen lehce poupravuju kdyby jste tu o tom nenapsali, tka bych si tyhle novy ficurky ani nevsimnul :)