Hlavní navigace

GTS Czech představilo ceny svých mobilních telekomunikač­ních služeb

Marek Janouš

GTS dnes představilo ceny, za které od května nabízí mobilní hlasové a datové služby firmám; ty však začne poskytovat až v druhé polovině června; dosud se zkoušejí.

Společnost GTS Czech dnes na tiskové konferenci představila to, co nabízí už od začátku května, ale začne provozovat teprve v druhé polovině června: GTS bude poskytovat mobilní komunikační služby přímo firmám, tedy firemním koncovým zákazníkům, a to i malým živnostníkům od měsíční útraty 2000 korun (nebo jednotlivě domluvené i nižší). Jako virtuální operátor bude působit v síti T-Mobile.

Cenová nabídka pro menší firmy je na obrázcích níže; od většího počtu SIM na firmu, zhruba od stovky, se však podmínky zpravidla domlouvají jednotlivě.

Slovy Pavla Brabence, marketingového ředitele GTS Czech, jsou ceny „na plech“ — jde především o to, moci poskytnout ucelené služby — tedy včetně mobilních.

Tomu odpovídá především nabídka „konvergentního balíčku“, u kterého si k pevnému připojení pro kancelář za 415 korun měsíčně dokupujete po 650 korunách jednotlivé uživatele; volání i SMS je do všech sítí neomezeno, a je v tom dokonce neomezené volání na pevné linky do sousedních zemí. Ale datový FUP je v základu pouhý 1 MB denně „na běžnou synchronizaci“; po jeho vyčerpání se rychlost přenosu sníží na 64 kb/s.

Tip Content Kortanová


Autor: GTS

K tomu se dokupují datové balíčky:


Autor: GTS

Pro samostatnou nabídku mobilních služeb nachystalo GTS tyto ceny:


Autor: GTS

Více v chystaném delším článku.

Našli jste v článku chybu?
15. 5. 2013 1:59
P2010 (neregistrovaný)

Data 1 MB denne, to je vtip ? 5 GB / mesic za 555 Kc bez DPH, to uz je levnejsi i nabidka samotneho T-Mobile. To je priserne ...

Pro srovnani jak vypadaji tarify v Rumunsku https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/internet/internet-pe-laptop-sau-tableta/internet-cu-abonament/

20 GB mesicne vcetne LTE za 25 EUR, data mezi 23:00 a 6:00 se nezapocitavaji do FUP, po prekroceni FUP rychlost 256k. A to je normalni nabidka pro koncove zakazniky.

15. 5. 2013 13:32
x (neregistrovaný)

Sak jak sem psal pod jinym claneckem, naprosto nepouzitelne - za stejny nebo lepsi ceny se to da koupit jinde (i pri ty bide, co tu panuje)