Hlavní navigace

Halo 4 uniklo na web ještě před uvedením na trh

Daniel Dočekal

Microsoft potvrdil, že Halo 4 se objevilo na internetu týdny předtím, než bude uvedeno na trh. Při trošce snažení a použití torrentů můžete najít Halo 4 v podobě 16GB velkého souboru, který by měl obsahovat kompletní hru (dva disky), případně jako dvojici 8.334GB velkých souborů. Electronista.com uvádí, že podobně to dopadlo s Halo 2 – to se na pirátských webech objevilo měsíc předtím, než bylo uvedeno na trh. Halo 3 bylo na torrentech týdny před uvedením a předčasně se objevilo i v britských…

Microsoft potvrdil, že Halo 4 se objevilo na internetu týdny předtím, než bude uvedeno na trh. Při trošce snažení a použití torrentů můžete najít Halo 4 v podobě 16GB velkého souboru, který by měl obsahovat kompletní hru (dva disky), případně jako dvojici 8.334GB velkých souborů.

Electronista.com uvádí, že podobně to dopadlo s Halo 2 – to se na pirátských webech objevilo měsíc předtím, než bylo uvedeno na trh. Halo 3 bylo na torrentech týdny před uvedením a předčasně se objevilo i v britských obchodech. Podobně dopadlo Halo 3: ODST – ve Francii se objevilo v obchodech měsíc před uvedením na trh.

Halo 4 se má na trhu objevit 6. listopadu výlučně pro Xbox 360. Co se zdroje pirátské podoby týče, média uvažují i nad únikem z herních webů, které získaly kompletní hru pro recenze. 

Našli jste v článku chybu?
15. 10. 2012 16:46

Pamatam si ako pred vianocami 2008 vychadzalo GTA IV pre PC. Dali tomu do tej doby najpokrokovesiu ochranu. Odolala 4 dni. Cele 4 dni sa na forach riesili postupy ako hru rozchodit. Ku koncu si uz pamatam prispevky typu "kaslem na to, idem si hru kupit". A naozaj velke mnozstvo warezakov si v predvianocnom osiali hru kupilo.

Ja si myslim, ze tieto 4 dni su dosial najlepsi uspech vydavatela v novodobej ere PC hier. Hlavne v pripadoch ako hore - ked hra unikne este pred releasom. EA by vedela roz…

15. 10. 2012 16:43
x (neregistrovaný)

Mno ... otazka spis zni, kdo pousti ven gamesu mesic pred "ofiko" uvedenim ... a ziskava za to zcela zdarma reklamu, kterou by jinak musel draze platit.

Jinak bez otestovani taky nic nekupuju, kde sou casy, kdy recenze +- odpovidala kvalitam hry, dneska dava pisalek vsemu 80+ a i nad zcela zasadnimi bugy mavne rukou s tim, ze "patch to spravi" ... lol