Hlavní navigace

HBO dementuje zvěsti o spolupráci se Stream.cz

Jiří Macich ml.

Hospodářské noviny dnes přišly s informací, že filmový televizní kanál HBO zveřejní svou lokální českou tvorbu na videoportálu Stream.cz, kde svou původní tvorbu prezentuje i televize Prima. V případě HBO by se mělo jednat o populární stand-up comedy show Na stojáka. Počítáme s využitím jejich vlastních pořadů a s těmi, na které lze získat internetová práva, uvedl pro Hospodářské noviny Miloš Petana, zakladatel serveru Stream.cz. Česká pobočka HBO však dnes odpoledne zareagovalo tiskovou…

Hospodářské noviny dnes přišly s informací, že filmový televizní kanál HBO zveřejní svou lokální českou tvorbu na videoportálu Stream.cz, kde svou původní tvorbu prezentuje i televize Prima. V případě HBO by se mělo jednat o populární stand-up comedy show Na stojáka.

Počítáme s využitím jejich vlastních pořadů a s těmi, na které lze získat internetová práva, uvedl pro Hospodářské noviny Miloš Petana, zakladatel serveru Stream.cz. Česká pobočka HBO však dnes odpoledne zareagovalo tiskovou zprávou, v níž dementuje existenci podobné dohody se Stream.cz a v dohledné době vylučuje programovou spolupráci. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?
10. 12. 2008 20:42
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Pro lidovky byl rok 2008 rokem eKachen :-) Prodej Seznamu, teď toto.
11. 12. 2008 0:19
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Možná by sis mohl všimnout, že lidovky =/= hospodářské noviny :-)