Vlákno názorů k článku
Hodí se pro vás search engine marketing?
Webdesign robertnemec.com
nebudu se vyjadřovat k "ukradenému" designu robertnemec.com zda je nebo není jako šablona ve Frontpage. Co mě vadí na Vašem designu je umístěné logo v levém horním rohu. Co se stane, když zmenšíte okno prohlížeče ? (v mém případě IE6) Logo se kamsi posune vzhledem k levému okraji. Nemyslíte, že toto je docela základní chyba webdesignera? Když už se zabýváte všemožnými optimalizacemi pro vyhledávače, prohlížeče, atd. a "zaměstnáváte" početný tým expertů snad na všechny oblasti internetu (design, marketing,...), neměly by aspoň Vaše stránky být funkční v nejpoužívanějších prohlížečích ? (myslím, že procentuální vyjádření používanosti prohlížečů jste psal v nějakém z Vašich minulých článků - ale o tom se nechci hádat, nejsem si úplně jistý, že jste to psal Vy)
A na závěr, jak se říká v jednom českém filmu "Nemusí pršet, stačí když kape" - soustřeďte se více na kvalitu obsahu Vašich článků a méně na jejich kvantitu.
Re: Webdesign robertnemec.com
Takže až si najdeme chviličku na nové stránky, budou opravdu pěkné. :-) Zatím ale nemáme čas. :-(
Re: Webdesign robertnemec.com
Re: Webdesign robertnemec.com
Pokud máte ukradený design, toto prohlášení na vašem webu je tedy lež? Jak má potom návštěvník věřit čemukoliv jinému?
Re: Webdesign robertnemec.com
Re: Webdesign robertnemec.com
Dobry den,
opravdu zasah do designu byl velmi kruty, ale pokud uz vyuzivate zamenu obrazku pomoci JavaScriptu, tak mensi rozsireni zajisti spravnou pozici loga.
Vse najdete na adrese - http://sandro1280.sweb.cz/nemec_com/
Upravena stranka - http://sandro1280.sweb.cz/nemec_com/nemec_com.html
ZIP vsech souboru - http://sandro1280.sweb.cz/nemec.com/nemec_com.zip
Popis uprav - http://sandro1280.sweb.cz/nemec.com/sandro1280_upravy.txt
Cela uprava jak sami uvidite trvala par minutek.
S pozdravem
Rene Zamecnik alias Sandro1280
P.S.: pokud nekdo najdete nejakou chybicku, coz se samozrejme muze stat, napiste mi prosim :-)
Re: Webdesign robertnemec.com
Re: Webdesign robertnemec.com
Rene Zamecnik alias Sandro
Re: Webdesign robertnemec.com
To je akorát plno keců a pindů, že to nejde po upozornění na chybu dávno předem.. ale spíš tím zakrývají vlastní neschopnost, protože jinak by to už měli dávno opravené...nebo spíš se tím vůbec nezabývali.
Ten odkaz na nový design je jeste horsí hnus jako ten současný. Ale protoze grafiku neumíte, je v pořádku že jenom radíte nebo x let vyvíjíte nic... to vám jde sqvěle.