Hlavní navigace

I váš názor může rozhodnout o podobě letošního ročníku ankety Křišťálová Lupa

Redakce

Jako každý rok, i letos aktualizujeme sestavu kategorií, ve kterých může internetová veřejnost a odborná porota hlasovat v anketě Křišťálová Lupa. Chceme postihovat to nejzajímavější z internetového dění, proto i letos projde počet a definice kategorií novou revizí. Připravili jsme pro vás dotazník, jehož vyplněním tak můžete učinit. Budeme vděční za jakýkoliv komentář či tip – na to, jak mají kategorie vypadat, která vám chybí nebo naopak přebývá, nebo co by v určité kategorii mělo být…

Jako každý rok, i letos aktualizujeme sestavu kategorií, ve kterých může internetová veřejnost a odborná porota hlasovat v anketě Křišťálová Lupa. Chceme postihovat to nejzajímavější z internetového dění, proto i letos projde počet a definice kategorií novou revizí.

Připravili jsme pro vás dotazník, jehož vyplněním tak můžete učinit. Budeme vděční za jakýkoliv komentář či tip – na to, jak mají kategorie vypadat, která vám chybí nebo naopak přebývá, nebo co by v určité kategorii mělo být rozhodovacím kritériem. Těm, jejichž návrh se ve výsledné podobě objeví, se odvděčíme vstupem na konferenci Czech Internet Forum 2012 a lahví dobrého vína (v případě stejného nápadu více lidí rozhoduje čas přijetí návrhu). Předem díky za váš zájem!

Našli jste v článku chybu?
26. 5. 2012 8:30
Lol Phirae (neregistrovaný)

Sledovat tuhle "soutěž" nemá smysl už asi tak 10 let.

22. 5. 2012 12:22
lol (neregistrovaný)

budou se i letos cenzurovat a banovat weby na objednavku prestoze prosly nominaci? ja jestli ma vubec cenu tuhle "soutez" sledovat.