Hlavní navigace

iDnes přinese přímý přenos, tentokrát z hokeje

Jiří Macich ml.

Zpravodajský portál iDnes na dnešní odpoledne pro sportovní fanoušky přichystal další přímý přenos realizovaný výhradně pro Internet (a nikoliv primárně pro televizi). Tentokrát se po fotbalu ujme slova hokej. iDnes v rámci regionálního zpravodajství z Brna dnes od 17:30 nabídne přímý přenos z pátého utkání mezi týmem z Mladé Boleslavi a Kometou Brno o postup do nejvyšší tuzemské hokejové soutěže. Zápas budou sledovat dvě kamery a komentáře se ujme Pavel Petr, který má zkušenosti s komentováním…

Zpravodajský portál iDnes na dnešní odpoledne pro sportovní fanoušky přichystal další přímý přenos realizovaný výhradně pro Internet (a nikoliv primárně pro televizi). Tentokrát se po fotbalu ujme slova hokej. iDnes v rámci regionálního zpravodajství z Brna dnes od 17:30 nabídne přímý přenos z pátého utkání mezi týmem z Mladé Boleslavi a Kometou Brno o postup do nejvyšší tuzemské hokejové soutěže. Zápas budou sledovat dvě kamery a komentáře se ujme Pavel Petr, který má zkušenosti s komentováním hokeje z Českého rozhlasu. (iDnes)

Našli jste v článku chybu?
18. 3. 2008 16:36
Spadnout by to nemelo. Pred hodinou jsme nainstalovali novy 10 Gb/s okruh k infrastrukture NIX.CZ ... Takze jestli mate dobry kabely mezi Prahou a Brnem, tak by to mohlo byt bez potizi.
18. 3. 2008 20:53
Doufám, že to nezůstane jen u škodovky a "nejlepších fanoušků" , ale dočkáme si i u nás v Chomutově... Ať lidi konečně vidí, že i v 2. nejvyšší hokejové soutěži se hraje sakra dobrý hokej!