Hlavní navigace

IM klient Fring pro chyté mobily podporuje ICQ

Jiří Macich ml.

Populární ICQ je další komunikační službou, kterou podporuje instant-messagingový klient Fring pro chytré mobilní telefony, komunikátory a kapesní počítače. Program, který je ještě stále ve stádiu betaverze, vedle ICQ přináší na displeje mobilních telefonů také Skype, Windows Live Messenger, Google Talk a podporu SIP. Jelikož vedle textu pracuje i s videem a hlasem, je ideální použít připojení přes WiFi nebo v rámci sítí třetí generace. Databázi WiFi hotspotů naleznete i zde na Lupě. Fring je…

Populární ICQ je další komunikační službou, kterou podporuje instant-messagingový klient Fring pro chytré mobilní telefony, komunikátory a kapesní počítače. Program, který je ještě stále ve stádiu betaverze, vedle ICQ přináší na displeje mobilních telefonů také Skype, Windows Live Messenger, Google Talk a podporu SIP. Jelikož vedle textu pracuje i s videem a hlasem, je ideální použít připojení přes WiFi nebo v rámci sítí třetí generace. Databázi WiFi hotspotů naleznete i zde na Lupě. Fring je zdarma a vyžaduje operační systém Symbian 8, Symbian 9, Windows Mobile 5 nebo Windows Mobile 6 (tip zaslal čtenář Josef Krátký, děkujeme)

Našli jste v článku chybu?
22. 8. 2007 20:27
Lukas Nevosad (neregistrovaný)
moc bohuzel ale nefunguje :-( Alespon Skype se mi prez nej neustale restartuje, online uzivatele neodpovidaji skutecnosti a hovor pada. Navic ma uplne udesny design.