Hlavní navigace

Invex letos přijde o další vystavovatele

Karel Wolf

Postupně klesající zájem vystavovatelů o dva nejznámější veletrhy informačních a komunikačních technologií v ČR je sice trend spíše dlouhodobý, letošek by však mohl být rokem zlomovým. Celkový počet vystavovatelů na letošních veletrzích Invex a Digitex by měl být totiž pravděpodobně výrazně nižší než loni. Na dnešní tiskové konferenci organizátoři uvedli, že registrují 310 vystavovatelů, což je oproti loňsku o celých 210 vystavovatelů méně. Předpokládaný počet návštěvníků by se však podle…

Postupně klesající zájem vystavovatelů o dva nejznámější veletrhy informačních a komunikačních technologií v ČR je sice trend spíše dlouhodobý, letošek by však mohl být rokem zlomovým. Celkový počet vystavovatelů na letošních veletrzích Invex a Digitex by měl být totiž pravděpodobně výrazně nižší než loni. Na dnešní tiskové konferenci organizátoři uvedli, že registrují 310 vystavovatelů, což je oproti loňsku o celých 210 vystavovatelů méně. Předpokládaný počet návštěvníků by se však podle organizátorů lišit neměl. Jedním z lákadel letošního Invexu by měla být například konference E-vize pro státní správu a samosprávu o zavádění informačních technologií do státní správy. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?
29. 9. 2008 21:37
Ferda Mravenec (neregistrovaný)
Hm, řekl bych že BVV a spol. se to holení vystavovatelů nasucho pomalu přestává vyplácet.
29. 9. 2008 20:39
... se tesim na tiskovou zpravu BVV ohledne toho, o kolik vice procent navstivilo invex vice lidi, nez ten lonsky. Jenom skoda, ze ten, kdo tam je, vidi ten rapidni ubytek navstevniku :)