Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku IPTV, kam se podíváš.

Gisburne
Gisburne (neregistrovaný)
9. 6. 2006 16:01

Re: Co je vlastne cilem?

celé vlákno
Za starých časů, kdy ještě existovali zákazníci (a "byli pán" a "měli vždycky pravdu"), opravdu nebylo na zisku vůbec nic špatného, protože z obchodu měly prospěch obě strany; každý zisk musel být vykoupen nějakou přidanou hodnotou. V dnešní době ovšem už žádní zákazníci nejsou, jsou pouze spotřebitelé. Zákazník, to býval pojem; o zákazníka se bojovalo a nadbíhalo se mu. Kdežto spotřebitel, to je jen zaměnitelná jednoúčelová součástka, jaké se produkují na běžícím pásu. Spotřebitel je výrobní prvek, do kterého na jedné straně padají úplně zbytečné a nepotřebné vstupy a na druhé straně padají ven peníze. O tom je IPTV, stejně jako devadesát procent ostatních výrobků a služeb na trhu. Nic než uměle vytvářená poptávka po nesmyslném a zbytečném produktu. Hurá, jen ať si spotřebitelé kupují každé tři měsíce nové spotřebiče, aby mohli lépe a rychleji spotřebovávat nepotřebné věci a služby a tím generovat zisk! Opravdu není na zisku vůbec nic špatného? Ani když je ho dosahováno za cenu podvádění a ohlupování stamilionů lidí?
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul