Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Jak vydělat na fotografiích (nejen) z dovolené.

Nick Carter
Nick Carter (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
25. 8. 2009 13:21

Shutterstock nebrat

celé vlákno
Moje zkusenost se shutterstockem : z desiti vlozenych fotek "na test", aby me odzkouseli, bylo zamitnuto deset. Jedna budiz, spatne vyvazeni barvy (foceno pri zapadu slunce na edinburskem hradu, nehraju si na zadneho super fotografa) ... Devet fotek zamitnuto, protoze "mely spatny nadpis", ve smyslu "ne dostatecne akcni". Nefotim Haris Pilton, jak si nekde vetra frndu, fotim veci, ktery maji presny nazev, a ten nazev byl uveden (ne jako lidi kteri nafoti na letisti Airbus A-319 a do titulku daji "Airplane" a ono to staci). Nebudu psat, ze to je "vec A tesne pred explozi, ktera zabila dvacet lidi" jen proto, aby to melo akcni nazev, pro lidi, kteri by me fotky chteli pouzit je naopak "vec A" naprosto presny a vserikajici nazev. Ani nasledna komunikace ohledne tohoto ne(na?)schvaleni nezafungovala. Kazda fotka musi mit uvedeno X klicovych slov, pochopitelne anglicky. Nafotite kamenny dum kdesi v horach, zkuste k tomu vymyslet deset klicovych slov, jen proto, aby se nejaky korektor mohl realizovat. Nakonec zjistite, ze vkladanim deseti fotek stravite tolik casu, ze se vam ten dolar nebo dva, ktere na tom mozna vydelate, vubec nevyplati ... Rozhodne ne, pokud budete pouzivat shutterstock.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul