Hlavní navigace

Jak získat zpět původní způsob psaní mailů na Gmailu

Daniel Dočekal

Změna způsobu psaní mailů a odpovídání na maily v Gmailu se hodně nelíbí. Dobrá zpráva? Prozatím si můžete ještě tuhle změnu deaktivovat.

Je to tak, nové rozhraní pro psaní a odpovědi v Gmailu je, slušně řečeno, podivné (viz Gmail nekompromisně nasazuje nový kontroverzní e-mailový editor). Zvyká se na něj těžko, byť po pár měsících používání s ním osobně nemám problém. Chce se to jen naučit nějaké ty „skryté“ triky, třeba ten, že ho lze otevřít v samostatném okně (užitečná věc). 

Pokud se vám přesto nechce novou podobu psaní mailů používat, můžete se vrátit zpět k původní. Samozřejmě ale nejspíš jenom do doby, než Google původní podobu odstraní a zůstane pouze nová.

Klikněte na Compose/Napsat a dole vpravo najdete malou šipku. Vyvolá menu, kliknete na „Dočasně přepnout zpět na starý způsob psaní zpráv“. Jednoduché.

Zkuste to, prozatím je to lepší řešení, než nadávat v diskusích. Ale pokud nadávat chcete, tak můžete. Ale až v těchto diskusích narazíte na otázku „jak to vrátím zpět?“ tak už budete vědět jak na to a můžete poradit.

Našli jste v článku chybu?
1. 4. 2013 8:09
To není jedno (neregistrovaný)

Jenže email na seznamu opravdu JE lepší, než placená služba na hostingu. Ne pro vás, ne pro mne, ale pro mnoho lidí ano. A některé důvody, proč tomu tak je:

- Živnostník zapomene zaplatit za doménu/hosting -> nemá mail = velký problém, to se mu s freemailem nestane.

- Živnostník se rozhodne, že přestane platit za hosting/doménu -> je nutno jeho poštu nějak a někam migrovat. Kdo to bude dělat a kolik si za to naúčtuje? To se mu s freemailem nestane.

Jelikož poštovní klient nepřipadá v úv…

31. 3. 2013 19:38
bizi (neregistrovaný)

nez napisete blbost, zkuste si ji overit. Na svoje tel. cislo mam registrovano zatim asi 7 emailu. Googlu vetsina lidi nakonec taky da telefonni cislo (android, dvoufazovy login, zapomenute heslo atd)