Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Názor k článku
Jaké je ADSL od Telecomu?

Ladislav N.
Ladislav N. (neregistrovaný)
27. 2. 2003 19:51

"Nekrásnější den mého života..."

celé vlákno
:-))) nastal, když nám v Brně netbox.cz zavedl do paneláku síť s paušálem nonstop 64/128 kbit/s za 499,- Kč měsíčně. Přál bych všem, kteří tuto možnost nemají, vyzkoušet si, co to je nepočítat minuty (ať už "levné", nebo "drahé"). S velkou úlevou a pocitem "tržní spravedlnosti" jsem obratem zrušil HomeInternet ČTc a možná to tak dopadne brzy i s jejich slavným předraženým drátem na telefon.

A že "spravedlnost trhu" funguje, to ukazují dnes zveřejněné hospodářské výsledky ČTc (2002) - pokles čistého zisku skoro o jednu třetinu. Ekonomické výsledky jistě někdo ještě podrobí hlubší analýze, ale jisté je, že firma, z jejíhož jména a chování naskakují občanům alergické pupínky, to v tržním prostředí s rozvíjející se konkurencí nebude mít lehké. Teď se ČTc vrací zpátky její zneužívání monopolu i s úroky.