Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Je český eGovernment v ohrožení?.

uživatel si přál zůstat v anonymitě ---.vse.cz
2. 10. 2009 13:50

Re: Není odpověď na článek zde?

celé vlákno
Odpověd je daleko jednodušší. Podle ideologických pouček vyhlašovaných už 20 let jsou lidé pravicového názoru vzdělanější, inteligentnější a vůbec lepší.
A tak se bere za dané, že kdejaký ODS-ák rozumí informatizaci, i když je třeba lékař nebo doktor práv (anebo obojí dohromady). - Všimněte si, že tuto ideologii ve svém článku nepokrytě zastává i autor.
Ale on opak je pravdou. Skutečné odborníky najdete zcela mimo politické strany.
Takže když e-goverment začali dělat vlivní členové ODS, tak to zavánělo neodborností a hlavně vyhazováním peněz. To přece nemohlo nikdy skončit dobře! A je jediné štestí, že někdo konečně šlápl na brzdu bezmeznému urtácení peněz pravicovými infomatickými polovzdělanci.
P.S.
Copak se u nás nikdo nepoučí, že zvláště v oblasti informatizace nemohou člověka, který se naučil pouze klikat ve Windows, necht dělat jakoukoliv koncepci rozvoje? Cožpak krach celého ministerstva informatiky toto již jednou nedokumentovalo? Pouze místo politruků z Unie svobody se toho chopili politruci z ODS.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul