Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Je digitální gilotina tou správnou cestou?.

Seti
Seti (neregistrovaný) 88.103.122.---
1. 11. 2009 19:28

Re: Jediné řešení...

celé vlákno
Páni, vy jste tak neskutečně naivní, až je mi to podezřelý... celou touto dikuzí (a u předešlých to nebylo jinak) se nese myšlenka, že nahrávací společnosti rýžují nehorázné peníze při nízkých nákladech a vy tady začnete mektat, že se chovají racionálně :-DDD

Kdyby se chovaly racionálně a nabízely zboží za takové peníze, za jaké by byli lidé ochotni je kupovat, nemusely by se řešit žádné digitální gilotiny. Kdyby byly lístky do kina za 50, vydělali by producenti (dokažte mi, že ne!!!), kina by byly plnější... kdyby byly novinky na DVD za (ať nežeru) 200, CD za 100, starší za 50, nemusely by ty "racionálně" se chovájící společnosti řvát, že jim piráti krátí zisky. A dokažte, že ne!
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul