Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Je Tokio Hotel zlatý důl?.
Re: Jak to s tim affil. opravdu je
celé vláknoVe kterých segmentech dělám nebudu psát tady na otevřeném portále, ale je to několik naprosto různých oborů. Vždycky hledám, jestli tam je něco, co by se dalo zpeněžit.
AdSense for search mi dělá cca 5% příjmu z Adsense, takže málo, ale každé % navíc k Adsense for content je dobré. AdSense for search mám jen jako doplněk a nijak se na něj nezaměřuju, mám cca 20 dotazů za měsíc, ale CTR tam je přes 40% a to je zajímavé.
Všechny weby mám v čechách a registruju domény u Web4U, mám jenom cz a com.
Nechci moc pouštět detaily tady všem, ale můžeme pokecat přes ICQ, SKYPE nebo email.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul