Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Názor k článku
K Firefoxu a už nikdy zpět

dunno
dunno (neregistrovaný)
18. 1. 2007 10:02

Re: Budocnost ukáže

celé vlákno
Nechapes a pritom si sam odporujes? Svazanost IE s jadrem je podle tebe jednim z duvodu, proc je mene bezpecny, ale na argument, ze tim oddelenim od jadra se zvysi bezpecnost reagujes tak, ze na tom vubec nezalezi. Na te argumentaci se mi nezda prave to, ze to nema s argumentaci nic spolecneho; evidentne ty tvoje reakce nejsou svazany nejakym nazorem, ale proste si pokazdy vymyslis, co se ti hodi.

Jinak souhlasim: bezpecnost co se tyce browseru je relativni pojem. Zadna (samorejme relativne) neni. Nanejvys se muzeme bavit o tom, jak spatne muze dopadnou uzivatel, ktery neovlada sve nastroje.