Hlavní navigace

Kde sledovat olympijské přenosy na Internetu?

Jiří Macich ml.

Náš sesterský server DigiZone.cz spustil přílohu ZOH 2010 Vancouver v digitální televizi. Zimní olympijské hry v kanandském Vancouveru začínají tento pátek 12. února a skončí v pátek 28. února. V nové aktuální příloze na DigiZone.cz si můžete vyhledat, kde všude bude možné olympijské přenosy sledovat a to nejen na televizních obrazovkách, ale také přes Internet. Samostatná kapitola je věnována olympijskému vysílání ve vysokém rozlišení obrazu. Dozvíte se v ní, které televizní stanice toto…

Náš sesterský server DigiZone.cz spustil přílohu ZOH 2010 Vancouver v digitální televizi. Zimní olympijské hry v kanandském Vancouveru začínají tento pátek 12. února a skončí v pátek 28. února. V nové aktuální příloze na DigiZone.cz si můžete vyhledat, kde všude bude možné olympijské přenosy sledovat a to nejen na televizních obrazovkách, ale také přes Internet. Samostatná kapitola je věnována olympijskému vysílání ve vysokém rozlišení obrazu. Dozvíte se v ní, které televizní stanice toto vysílání nabízejí a za jakých podmínek ho lze přijímat. HD přenosy budou i na Internetu.

Česká televize nabídne na internetové adrese www.zoh.cz zdarma šest paralelních přenosových kanálů, na kterých poběží živé olympijské vysílání, z něhož ČT skládá program kanálů ČT 2 a ČT 4. Toto vysílání bude bez českého komentáře, s původním zvukem z Vancouveru. Jednotlivé kanály budou označeny názvy a logy 1 ZOH až 6 ZOH. Navíc zde bude ještě sedmý kanál, označený jako HD ZOH, který nabídne vybrané přenosy z olympiády ve vysokém rozlišení obrazu, píší kolegové na DigiZone.cz.

Našli jste v článku chybu?
12. 2. 2010 11:12
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ono "iVysilani" neni stare. Bylo pred OH, bude i po nich :-)
11. 2. 2010 2:59
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Jeden z důvodů, který ČT vede k použití SL je to, že ČT chce, abyste se na její streamy díval z jejích stránek. Hotovo, tady není co řešit. Jinak SL je JEN prostředí pro přehrávání.