Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Kdy odzvoní SEO?.

Austin
Austin (neregistrovaný)
10. 11. 2005 8:53

Re: davam SEO/SEM rok, nanejvys dva

celé vlákno
"A proto kdyby svůj intelekt vložili už dnes do něčeho konstruktivnějšího než "obcházení" něčeho, co dalších několik lidí dělá comožná "nejneobejitelné" a zbytečně nad tím tráví čas a utrácí peníze, mohly už být dávno hotové návrhy, metodiky, atd. sémantických, ideálu se blížících, webů"

No, myslim ze jste si mel nechat prezdivku lammer, lepe odpovidala vasim znalostem o SEO. Zjevne jste opravdu uplne mimo a netusite o cem SEO je. Vzdyt pokud nekdo dela kvalitni optimalizaci pro vyhledavace tak vubec nic neobchazi a snazi se vytvorit presne to, co vy si tu tak moc prejete, tj. sémantický, ideálu se blížící, web.

Pripadne to muzeme vzit i nazorneji: Je snad spravne pouzivani nadpisu H1 - H6 proti semantice? Nebo snad myslite, ze pridavani altu k obrazkum odporuje idelanimu webu? A to, ze ma kazda stranka svuj unikatni TITLE, ktery vystihuje jeji obsah snad vadi uzivateli a zneprijemnuje mu to praci? A co takhle cool URL - myslite ze je na skodu, kdyz je adresa nejakeho clanku prehledna a snadno zapamatovatelna bez spousty dlouhych cisel a zkratek?

Zjistete si neco o tom, co vlastne SEO je, do te doby nema cenu se s vami bavit.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul