Hlavní navigace

Ke konzoli Xbox 360 levnější ADSL od T-Mobilu

Jiří Macich ml.

Společnosti Microsoft a T-Mobile se domluvily na vzájemné podpoře svých produktů. K nově zakoupené herní konzoli Xbox 360 nyní zákazníci v předvánočním období obdrží slevový kupón, s nímž mohou získat službu Internet ADSL Standard bez pevné linky za zvýhodněných podmínek. Stačí s kupónem zajít do značkové prodejny nebo zavolat do zákaznického centra T-Mobilu. A o jaké zvýhodnění jde? Při uzavření smlouvy na dva roky T-Mobile držitelům kupónu nabízí první tři měsíce připojení zdarma a po…

Společnosti Microsoft a T-Mobile se domluvily na vzájemné podpoře svých produktů. K nově zakoupené herní konzoli Xbox 360 nyní zákazníci v předvánočním období obdrží slevový kupón, s nímž mohou získat službu Internet ADSL Standard bez pevné linky za zvýhodněných podmínek.

Stačí s kupónem zajít do značkové prodejny nebo zavolat do zákaznického centra T-Mobilu. A o jaké zvýhodnění jde? Při uzavření smlouvy na dva roky T-Mobile držitelům kupónu nabízí první tři měsíce připojení zdarma a po zbývající dobu pak za 539 korun měsíčně. Standardní cena přitom činí 699 korun měsíčně. Ke smlouvě lze získat modem za symbolickou korunu.

Tip Content Machovec

Xbox 360 konečně uživí vysokorychlostní přístup na Internet oficiálně i v našich končinách díky spuštění Xbox Live v České republice. S touto službou lze stahovat bonusové materiály do her nebo pořizovat hry zcela nové. V neposlední řadě je pak možné měřit síly s dalšími hráči online nebo přistupovat na sociální sítě. Nadále však ve výbavě konzole chybí tradiční webový prohlížeč.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
23. 11. 2010 18:01
Bobrnautus (neregistrovaný)

Včera jsme si jeden přinesli a zdechnul za 3 hodiny provozu. Teď je v servisu. Doufám, že to bylo jenom o tom, že jsme narazili na špatný kus, pokud jsou stejně kvalitní všechny, tak to MS tu podporu nejen od T-Mobile bude asi potřebovat. :-)

23. 11. 2010 8:53

"(...) Při uzavření smlouvy na dva roky (...)" Při proslulé nevypověditelnosti úvazků u T-Mobilu z toho masovou akci neočekávám...