Hlavní navigace

Komunitní server Ukažse.cz přechází pod portál iDnes

Jiří Macich ml.

Nabídka služeb původně zpravodajského portálu iDnes mediální skupiny MAFRA se rozrůstá o další službu komunitní povahy. Po akvizici fotoalba Rajče.net přichází nákup komunitního serveru Ukažse.cz, který je v provozu již od prosince 2003 a skládá se mimo jiné z chatu, diskuzí, blogů, seznamky a hlavně z hodnocení fotek ostatních uživatelů. Portál iDnes tak začne konkurovat například serveru Lidé.cz české portálové jedničky Seznam.cz. Ukažse.cz však také nabízí jednoduché on-line hry nebo…

Nabídka služeb původně zpravodajského portálu iDnes mediální skupiny MAFRA se rozrůstá o další službu komunitní povahy. Po akvizici fotoalba Rajče.net přichází nákup komunitního serveru Ukažse.cz, který je v provozu již od prosince 2003 a skládá se mimo jiné z chatu, diskuzí, blogů, seznamky a hlavně z hodnocení fotek ostatních uživatelů. Portál iDnes tak začne konkurovat například serveru Lidé.cz české portálové jedničky Seznam.cz. Ukažse.cz však také nabízí jednoduché on-line hry nebo vyzvánění a tapety pro mobilní telefony.

Přestože je vlajkovou lodí iDnes především zpravodajství, chceme i nadále posilovat svůj záběr také v komunitních službách. Vybrali jsme si původní dílo dvou mladých nadějných programátorů a věříme, že s jejich myšlenkami a silou naší mediální skupiny budeme úspěšní, uvedl Jaroslav Kábele, ředitel serveru iDnes. Prodej Ukažse.cz společnosti MAFRA je spojením, díky kterému se z Ukažse.cz stane silnější značka a stabilnější server českého Internetu, který ještě zamíchá kartami na poli komunitních služeb, míní Pavel Matoušek, jeden z autorů a spolumajitel Ukažse.cz. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
25. 1. 2007 21:35
Líbímseti.cz je jedna konkrétní komunitní služba, ale iDnes vstupuje do „bitvy portálů“ a proto zmínka o seznamáckém Lidé.cz. Nesouhlasím, že je to něco úplně jiného. Je to prostě další komunitní server s chatem, diskuzemi, blogy, plánováním srazů, hodnocením fotek ...
13. 4. 2011 16:03
DanyElis (neregistrovaný)

...;-))...zvláštní...... Do hodiny další...;-)... web opět funguje...... Sice nevím...jestli moje otázka byla jakkoliv účině vlivná, přesto .. ..DÍKY....;-)