Hlavní navigace

Končí (e)knihkupectví eLibellus.com

Daniel Dočekal

K poslednímu březnu oznámilo knihkupectví eLibellus.com konec. V nabídce mělo 1 495 elektronických knih a vzniklo v roce 2009.

eLibellus.com – www.elibellus.com – končí k 31. březnu, provozovatel to oznámil e-mailem uživatelům, na svých stránkách navíc uveřejnili informaci „Knihkupectví na prodej“. V ní je společnost eLibellus s.r.o. nabídnuta k odprodeji, ale bez uvedení bližších podmínek.

 Na e-mail s žádostí o bližší informace prozatím není žádná odpověď.

Text oznámeni:

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám touto cestou oznámili plánované ukončení provozu knihkupectví www.elibellus­.com k 31.3.2013.

V této souvislosti Vám doporučujeme, abyste si z našeho knihkupectví stáhli před datem ukončení provozu všechny zakoupené knihy a bezpečně si je zálohovali, jelikož od 1.4.2013 Vám již nemůžeme garantovat přístup k Vašim uživatelským účtům a Vaší knihovně na stránkách knihkupectví www.elibellus.com.

Zároveň nám dovolte poděkovat za Vaši přízeň.

S pozdravem,
Tým www.elibellus.com

Našli jste v článku chybu?
20. 3. 2013 11:36
Marv-CZ (neregistrovaný)

Normální je si to zálohovat. Až ti Amazon z nějakého obskurního důvodu zruší účet nebo ti jej někdo ukradne, tak budeš v úplně stejné situaci. Nehledě na to, že na Amazonu není zrovna moc českých knih. A navíc raději podpořím malou českou firmu než nějaký moloch v USA.

20. 3. 2013 14:51
MartinezZ (neregistrovaný)

Zrušení se ani nedivím. Zaprvé o něm slyším poprvé, nějakých 1500 knížek = počet článků na průměrném blogu, tristní způsob nákupu, kdy zvolíte způsob a teprve pak se dozvíte, že je třeba se přihlásit a jste jen textem odkázání na světle šedý odkaz na registraci (že by to tu registraci nabídlo hned nebo to předem upozornilo?).

Pak zadáte tedy registrační údaje a po odeslání dostanu info, že "Na vaší adresu null byl odeslán e-mail s aktivačním odkazem.". Jsem si jistý, že slovo "null" jsem jako @…