Jedenáct záplat od Microsoftu a konec podpory Office 2003 SP2

Říjnové druhé úterý v měsíci využil Microsoft pro uvolnění celkem jedenácti záplat a oprav pro své produkty. Čtyři záplaty jsou hodnoceny jako kritické, z čehož dvě se týkají Windows 2000 a novějších. Jedna Office 2000, ale částečně i novějších verzí kancelářské sady Microsoftu, kde už však je hodnocení závažnosti opravované chyby nižší. Poslední z kvarteta kritických záplat je určena pro Microsoft Host Integration Server 2000/2002/2006. Mezi říjnovými záplatami je i šest důležitých aktualizací…

Říjnové druhé úterý v měsíci využil Microsoft pro uvolnění celkem jedenácti záplat a oprav pro své produkty. Čtyři záplaty jsou hodnoceny jako kritické, z čehož dvě se týkají Windows 2000 a novějších. Jedna Office 2000, ale částečně i novějších verzí kancelářské sady Microsoftu, kde už však je hodnocení závažnosti opravované chyby nižší. Poslední z kvarteta kritických záplat je určena pro Microsoft Host Integration Server 2000/2002/2006. Mezi říjnovými záplatami je i šest důležitých aktualizací, které jsou určeny pro Windows 2000 a vyšší. Poslední záplata týkající se výhradně Office XP má statut moderate, tedy druhý nejnižší. Všechny záplaty jsou k dispozici na Microsoft Update.

Je tam i nově uvolněná verze Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru, která si poradí s trojským koněm Win32/Rustock, jenž za pomoci rootkitových praktik z napadeného počítače rozesílá spam. Tento měsíc Microsoft poprvé na webu Microsoft TechNet publikuje již delší dobu avizovanou analýzu pravděpodobnosti zneužití chyb, které vydané záplaty řeší. Ještě připomínáme, že včera skončila podpora pro kancelářskou sadu Office 2003 se servisním balíčkem číslo dva. Nově vydané opravy již budou dostupné jen pro uživatele Office 2003, kteří si nainstalují třetí servisní balíček. (Microsoft Security Bulletin Summary for October 2008)

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 10. 2008 19:21

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

  •  
    Jak dostat ono tajemné UX do designu.
  • Ve kterých fázích zapojit uživatele, abyste dostali nejvíc muziky za nejmíň peněz.
  • Jak vytvářet jednoduché a srozumitelné persony

Detailní informace o školení UX »