Hlavní navigace

Líbimseti nově spolupracuje s hudební službou MusicJet

Redakce

Na českém komunitním serveru pro mladé Líbimseti.cz se objevila další novinka. „Líbko“ nyní spolupracuje s hudební službou MusicJet, společně spustili propagační web zaměřený na prodej hudby MusicJet.  MusicJet zatím příliš úspěšný v prodeji hudby na českém trhu není, navíc spolupráci s ním chce Seznam, dosud významný strategický partner, ukončit. Již dříve to při spuštění podobně zaměřené služby Mixer potvrdilo vedení Seznamu. MusicJet tedy hledá dalšího tahouna propagace a i když Líbko už…

Na českém komunitním serveru pro mladé Líbimseti.cz se objevila další novinka. „Líbko“ nyní spolupracuje s hudební službou MusicJet, společně spustili propagační web zaměřený na prodej hudby MusicJet. 

MusicJet zatím příliš úspěšný v prodeji hudby na českém trhu není, navíc spolupráci s ním chce Seznam, dosud významný strategický partner, ukončit. Již dříve to při spuštění podobně zaměřené služby Mixer potvrdilo vedení Seznamu. MusicJet tedy hledá dalšího tahouna propagace a i když Líbko už dávno není při síle, je to rozumná volba v segmentu mladých uživatelů.  

Rozhovor s Michalem Horákem, provozovatelem MusicJetu, najdete zde

Našli jste v článku chybu?
19. 6. 2012 7:47
lol (neregistrovaný)

dve chcipliny se daly dokupy. tak holt pojdou spolu. nebude jim tak smutno a budou moct nadavat jak za vsechno muzou uzivatele kteri jejich uzasnej byznys model pohrbili :))) s bohem horaku.

18. 6. 2012 19:28

To je jako když dva neplavci spadnou do hluboké vody a jeden chce zachránit druhého. Proč? Protože Facebook a Deezer ...