Hlavní navigace

Lupa představuje R.I.P.

Redakce 12. 9. 2001

Na stránkách Lupy od včerejšího dne najdete R.I.P. (tj. Registr internetových profesionálů). Tato nová sekce serveru by měla čtenářům dát do rukou nejen přehledný katalog nejrůznějších subjektů působících na Internetu, ale také výkonný nástroj pro srovnávání a třídění tuzemských společností podle jimi poskytovaných služeb.

Katalogů a seznamů existuje jistě více, ale Registr internetových profesionálů (RIP) se od nich liší především svými nadstandardními vymoženostmi, které ocení každý, kdo hledá dodavatele své prezentace na Internetu a potřebuje se snadno zorientovat v nabídkách mnoha společností. Ke třídění nabídek jsou společnosti do RIPu zařazeny na základě mnoha kritérií, ať už podle zaměření, technických kompetencí, nebo podle místa působení. Vyhledávat můžete samozřejmě i podle názvů firem.

Právě v podrobném členění a možnostech detailně upřesnit požadavky na vyhledávání se skrývá největší přednost RIPu. Pokud sídlíte třeba ve Vsetíně a hledáte firmu, která by vám zrealizovala prodej po Internetu, není přeci důvod zadávat zakázku ve vzdáleném Brně, nebo dokonce až v Praze. Vedle efektivního vyhledávání lze RIP využít i ke srovnávání až tří společností v každém z dostupných kritérií. Snadno se pak rozhodnete, která z firem nejlépe splňuje vaše požadavky.

Přestože v tuto chvíli je v RIPu zapsáno více než sto subjektů poskytujících služby v oblasti webdesignu, webhostingu, programování nebo multimédií, zůstávají stránky RIPu přehledné. Záznamy o firmách jsou zde rozděleny do tří úrovní, přičemž nejjednodušší záznam je pro každého zcela zdarma.

EXCLUSIVE

Program Exclusive je připraven pro velké profesionální poskytovatele služeb, zaručí firmě přednostní zobrazení na vrcholu výsledkové stránky, u záznamu se objeví firemní logo, odkazy na reference a informační box. Subjekty v programu Exclusive jsou doporučovány na titulní straně RIPu. Společnosti v tomto programu mohou být porovnávány ve srovnávací tabulce.

STANDARD

Standardní program umožňuje srovnávání s ostatními subjekty také, ve výsledkových stránkách při vyhledávání a procházení registru jsou záznamy v programu Standard řazeny hned za Exclusive. Stejně jako Exclusive disponuje každý záznam v programu Standard rozšířenými obchodními informacemi, přehledem zaměření a odbornosti, jakož i kontaktním formulářem.

LITE

Program Lite je tím avizovaným záznamem zdarma. Je určen především malým a začínajícím firmám a jednotlivcům. Záznam v programu Lite nedisponuje žádnými dodatečnými informacemi, obsahuje pouze určení odbornosti, zaměření, název subjektu a odkaz na domovskou stránku. Přestože se jedná o bezplatnou službu bez doplňujících údajů, jsme přesvědčeni, že může být prospěšná především subjektům mimo velká města, kde není příliš velká místní konkurence a už samo uvedení v RIPu může být dobrou propagací.

WT100

Do Registru internetových profesionálů můžete vložit svůj záznam po přidělení přístupových práv (probíhá automaticky). Záznam bude zveřejněn poté, kdy jej prohlédne administrátor RIPu --- a v případě placených programů Standard a Exclusive po uhrazení poplatku.

Bližší údaje, včetně cenových podmínek, se dozvíte v informační části administrátorského rozhraní, a s doplňujícími otázkami se můžete obrátit na Danuši Pecharovou, marketingovou managerku vydavatele Lupy. Registr internetových profesionálů najdete na stránce  /rip/.

Našli jste v článku chybu?
DigiZone.cz: Eurosport nabídne v listopadu drony

Eurosport nabídne v listopadu drony

120na80.cz: 5 příznaků, že trpíte oční vadou

5 příznaků, že trpíte oční vadou

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Vitalia.cz: Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase