Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Názor k článku
Lze se bránit proti nadvládě velkých operátorů?

:-)
:-) (neregistrovaný) ---.56.broadband3.iol.cz
13. 4. 2010 9:28

Češi jsou banda BLBŮ !!!!

celé vlákno
Vzpomínám si, jak kdysi, když byl Paegas koupen T-Mobilem, tak T-Mobile hned zvednul ceny, zrušil bezplatnou SMS bránu (která byla mimochodem nejlepší ze všech SMS bran vůbec, protože nabízela bezplatně i DORUČENKY na e-mail nebo na mobil) a tím naštval hodně lidí.

Na Internetu se začala šířit snaha o bojkot, který měl spočívat ve VYPNUTI MOBILNICH TELEFONU T-Mobile na JEDEN DEN!!! (Operátor měl tehdy přijít o zisky za odchozí, ale i příchozí hovory)

Nakonec mobil nevypli ani lidi v mém okolí, protože přece "to nemůžou", oni ho extra nutně potřebují a bla bla - tisíce keců!

Po skončení "bojkotu" tiskový mluvčí T-Mobilu prohlásil a ukázal z grafu, že došlo ke snížení přihlášených uživatelů do sítě asi o 0,7-1%, ale to je prý běžné a kdyby o "bojkotu" nevěděl z médií, tak si ho nikdo z T-Mobilu ani nevšimnul!!!

Češi vždycky jenom "drží hubu a krok"! A když je potřeba něco udělat, tak ani nedokáží zmáčknout jedno tlačítko na mobilu... Po téhle zkušenosti jsem si na 100% jistý, že nějaké zběsilé hromadné přechody každý měsíc k jinému operátorovi jsou v ČR ještě více nereálné než kdyby sekta Iva Bendy přivovala vesmírný koráb Aštara Šerana na nádvoří Pražského Hradu :-DDDDD