Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Lze se bránit proti nadvládě velkých operátorů?.
Re: O ČTÚ jedna věta
celé vláknoJo a hlavne, byla kvalitni, ale draha, pak zde byl ten limit 30.000 mesicne ... a kdyz ne, 100kc za vedeni uctu 100kc za int. bankovnictvi ... no ja nevim, ja si obcas pres firmu kpupim neco za 20.000 a necham si to strhnout z platu ...
A kolik ze to ma lidi v CR prumerny plat ... a to prosim v hrubem ?
No ted uz je to aspon 15.000/mesic ... ale porad na 70% lidi nema, leda ze by tam poslali 2 vyplaty .... jo a poplatky za transakci mely vysoke ... ano byla to banka svetove urovne, spickove bankovnictvi, vse hned do par minut chodily penize ... byt podnikatel tak tam ucet asi mam.
Dnes uz je levnejsi volba mbanka ... cekam, az zavedou skutecnou VISA, tedy az se shodnou a bude jak klic v karte, nebot nekdo ma jen offline autorizaci (a prave v zaostalem zahranici, u nas uz jsou skoro vsichni online) ... a mBanka pokud vim nema offline autorizaci ... ale visa to zavede povine, tedy nebude brzy problem.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul