Hlavní navigace

Mall-levně.cz opět běží, stejně jako další podvodné weby Lukáše Hasince

Martin Vyleťal

Jak už jsme vás dnes informovali, na českém Internetu řádí podvodník nebo skupina podvodníků, kteří provozují e-shopy, svým vzhledem nápadně připomínající internetový obchod Mall.cz. Oficiálně e-shopy provozuje Lukáš Hasinec, jedná se ale nejspíše o bílého koně. Dnes se opět probudil k životu web Mall-levně.cz. V průběhu dne se na chvíli naopak odmlčel další podvodný server Slevoelektro.cz, když jej vypnul provozovatel hostingu. I tento e-shop je ale v současné době opět funkční. Přesměrovává…

Jak už jsme vás dnes informovali, na českém Internetu řádí podvodník nebo skupina podvodníků, kteří provozují e-shopy, svým vzhledem nápadně připomínající internetový obchod Mall.cz. Oficiálně e-shopy provozuje Lukáš Hasinec, jedná se ale nejspíše o bílého koně.

Dnes se opět probudil k životu web Mall-levně.cz. V průběhu dne se na chvíli naopak odmlčel další podvodný server Slevoelektro.cz, když jej vypnul provozovatel hostingu. I tento e-shop je ale v současné době opět funkční. Přesměrovává na něj také adresa Nejtelefony.cz.

Našli jste v článku chybu?
16. 9. 2011 17:36

Tak slevoelektro už někoho může napálit. Je sice pravda, že ty loga Heuréky a APEKu vpravo jsou trapná, ale zákazníky si najít může. Btw: Nabízí tam i platbu dobírkou.

16. 9. 2011 16:46

To, co je teď na Mall-levně.cz se Mallu opravdu příliš nepodobá, ale to, co tam bylo dříve, byla čistá kopie Mallu něco na způsob Slevoelektro.cz.