Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Maminky berou Facebook útokem.

Nick Carter
Nick Carter (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
5. 10. 2009 9:53

Vzorova paranoia :)

celé vlákno
tak tomuto clanku rikam "clanek o hovne" a "vzorova paranoia", jen nevim, ktery z techto oznaceni je vystiznejsi :))
nechapu, proc by matka v seznamu pratel mela nadelat neplechu - mozna ne moc dobre vychazite se svymi rodici a bojite se cenzury, resp. se bojite vystupovat tak, jak se chovate pred svymi kamarady, ale co mam pratele (prevazne ze zahranici), tak maji ve svych profilech vetsinu sveho elektronicky dostupneho pribuzenstva, protoze to je presne o tom, o cem facebook je - umozni kontakty mezi lidmi, a je uplne jedno, jestli jsou to pratele (asi se to nejmenuje FriendsBook, ze ano ...), nebo rodina. A pokud nechcete sdilet vse, neni nejmensi problem rodice soupnout do nove skupiny a te nastavit omezena prava, treba na fotogalere vasich ratolesti a komunikaci skrzeva "zed" ... Ale uznavam, ze v moderni dobe se na jmenu Facebooku musi prizivit kazdy, a tedy ze i vy ste musel napsat clanek, ktery ma FB v nazvu, coz garantuje jakous takous citelnost (o tom, ze pokud bude facebook "zavalen" reklamami na plinky muzeme v pripade FB uspesne pochybovat, protoze reklama se da snadno cilit na zeny/muze, vekove skupiny, oblasti, preference ... Proc by nekdo platil za zobrazovani reklamy na plinky muzum ? to je asi moc premysleni, ze ano :) ). Takze jen tak dal, tesim se na dalsi hystericky clanek o Facebooku a jeho nebezpecich a degeneraci :)
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul