Hlavní navigace

Mapy.cz s aktualizovanou databází adres

Jiří Macich ml.

Mapy.cz se dočkaly aktualizace databáze adres. Na serveru Mapy.cz tak jako vždy najdete nejpřesnější data na českém Internetu, tvrdí česká portálová jednička Seznam.cz, která službu Mapy.cz provozuje. Vaše vlastní zkušenosti uvítáme v diskusi. Při použití vyhledávání nyní najdete i většinu nejnovějších adres a ulic v Česku. Některé z nich sice ještě nemusí být zakresleny přímo v mapách, avšak aktualizace mapových podkladů bude brzy následovat, doplňuje Seznam.cz na stránkách svého oficiálního…

Mapy.cz se dočkaly aktualizace databáze adres. Na serveru Mapy.cz tak jako vždy najdete nejpřesnější data na českém Internetu, tvrdí česká portálová jednička Seznam.cz, která službu Mapy.cz provozuje. Vaše vlastní zkušenosti uvítáme v diskusi.

Při použití vyhledávání nyní najdete i většinu nejnovějších adres a ulic v Česku. Některé z nich sice ještě nemusí být zakresleny přímo v mapách, avšak aktualizace mapových podkladů bude brzy následovat, doplňuje Seznam.cz na stránkách svého oficiálního blogu.

Našli jste v článku chybu?
22. 12. 2010 10:38
bendy (neregistrovaný)

exituje necely rok nova ulice, v mapach ji zakreslenou i pojmenovanou maji, vcetne budov, ale vyhledavac ji nenajde

21. 12. 2010 23:42
lulu (neregistrovaný)

pred rokem slibovali nativni mapovou aplikaci pro iphone..