Hlavní navigace

Marketingový ředitel T-Mobilu Martin Jaroš končí, přesouvá se do Kataru

David Slížek

Dres českého T-Mobilu, ve kterém působil dva a půl roku, vymění za pozici v katarském telekomunikačním operátorovi Qtel. V Česku končí k 31. lednu.

„Ano, dnes už tu můžu oficiálně říct, že jsem po dvou a půl roce opustil svůj milovaný T-Mobile a začal otročit zase někde jinde,“ oznámil na svém blogu marketingový ředitel T-Mobilu Martin Jaroš.

Jeho novým působištěm se podle informací na blogu stane katarský telekomunikační operátor Qtel (Qatar Telecom), který poskytuje služby od pevný telefonních linek přes mobilní sítě až po připojení k Internetu a kabelovou televizi.

„Jsem tam Senior Director něčeho, ale to není důležitý. Samozřejmě jsou tu dobrý peníze – asi čtyřikrát větší než doma a k tomu větší bonus a akcie, takže máme spočítáno, že když tu vydržíme šest let (což my nevydržíme), vyjde to líp než být v T-Mobilu do důchodu,“ popisuje Jaroš svou novou pozici.

Jaroš je mimo jiné autorem humoristického blogu Vosa na jazyku, který se nedávno po několikaleté pauze znovu probudil k životu.

Zdroj: Blog Martina Jaroše

Našli jste v článku chybu?
17. 1. 2013 10:43

Odchazi jediny opravdu kreativni clovek mezi vsemi temi kreativci. To jenom potvrzuje, ze manazeri v Cesku jsou mizerne placeni (cemuz odpovida jejich kvalita)...

17. 1. 2013 13:22

tenhle vztah je reciprocni, ale obvykle mate nejprve stanovene platove rozmezi a podle nej hledate cloveka. Malokdy obracene.