Hlavní navigace

Martin Pomothy poradí, jak vybudovat silnou internetovou komunitu

Martin Vyleťal

Příští středu se bude v prostorách pražské kavárny Louvre konat již čtvrté letošní setkání NetClubu. Jeho hostem bude Martin Pomothy zakladatel a provozovatel Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD.cz), která vznikla v roce 2001. Za deset let se filmová databáze rozrostla na více než čtvrt milionu záznamů a okolo serveru se vytvořila silná stabilní komunita. Martin Pomothy se podělí o své zkušenosti s budováním této komunity a poradí, jak o ni pečovat, aby i v budoucnu vzkvétala. Řeč přijde i…

Příští středu se bude v prostorách pražské kavárny Louvre konat již čtvrté letošní setkání NetClubu. Jeho hostem bude Martin Pomothy zakladatel a provozovatel Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD.cz), která vznikla v roce 2001.

Za deset let se filmová databáze rozrostla na více než čtvrt milionu záznamů a okolo serveru se vytvořila silná stabilní komunita. Martin Pomothy se podělí o své zkušenosti s budováním této komunity a poradí, jak o ni pečovat, aby i v budoucnu vzkvétala. Řeč přijde i na jeho současné aktivity v oblasti realitních a překladatelských služeb.

Registrovat na setkání s Martinem Pomothym se můžete zde.

Našli jste v článku chybu?
6. 4. 2011 14:03

ale ty diskuse přece neprobíhají jen ke konkrétním filmům - dřív tam bylo jen pár fór typu trailery, soundtracky, festivaly, kde se často probíraly i věci s filmem související dost málo nebo vůbec. Diskuse k jednotlivým filmům jsou poměrně nová záležitost. A co se komunity týče, tak v případě csfd nejde ani tak o spolupráci uživatelů, spíš jako o skupinu, kterou spojuje silný zájem o určitou oblast. V případě CSFD natolik, že se ti lidé začali scházet i v reálu. Druhá věc je ta, že Pomothy tu si…

6. 4. 2011 8:07
Kecka (neregistrovaný)

Možná máte pravdu asi záleží na konkrétních filmech.

Já na ČSFD chodím jen když chci něco vědět o filmu. Čtu si často i názory ostatních, lidí kteří film už viděli. U filmů o které jsem se doposud zajímal nebylo poznat, že by jednotliví přispěvatelé jakkoli spolupracovali, nebo se v informacích doplňovali.