Hlavní navigace

Mediatel nabízí webové stránky

Martin Vyleťal

Společnost Mediatel začala včera v ostrém provozu nabízet malým a středním firmám výrobu a správu jejich online prezentací. Služba pod názvem Internet 123 zahrnuje také pravidelnou SEO optimalizaci, registraci domény, webhosting, synchronizaci s Google Maps, měření počtu příchozích telefonních hovorů či překlopení obsahu do mobilní podoby. Mediatel se prý inspiroval u Google, který v minulosti inzerentům také nabízel optimalizaci stránek. Právě někteří bývalí pracovníci Google Europe se…

Společnost Mediatel začala včera v ostrém provozu nabízet malým a středním firmám výrobu a správu jejich online prezentací. Služba pod názvem Internet 123 zahrnuje také pravidelnou SEO optimalizaci, registraci domény, webhosting, synchronizaci s Google Maps, měření počtu příchozích telefonních hovorů či překlopení obsahu do mobilní podoby. Mediatel se prý inspiroval u Google, který v minulosti inzerentům také nabízel optimalizaci stránek. Právě někteří bývalí pracovníci Google Europe se podíleli na přípravě služby.

Vytvoření webové prezentace o maximálním počtu šesti stránek přijde jednorázově na 4990 Kč, měsíčně pak na 799 Kč. Cena zahrnuje registraci domény a hosting. Další služby se dají dokupovat prostřednictvím doplňkových modulů. Je však nutné poznamenat, že se nejedná o statické HTML a Mediatel pro výrobu stránek používá redakční systém. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
13. 6. 2010 21:44
R61 (neregistrovaný)
Já už jsem si kdysi dávno stěžoval do redakce Lidové demokracie a neozvali se.
12. 6. 2010 20:53
Maaartin (neregistrovaný)
Problem je v tom, ze samotna zkratka nekde nezni dobre, vypsani celym jmenem taky ne, a neco jako SE-Optimalizace by se tezko chapalo. Nakonec je "SEO Optimalizace" asi nejmensim zlem.