Hlavní navigace

Megablog.cz: další český komunitní portál na obzoru

Jiří Macich ml.

Kontroverzní postava českého Internetu, známý bloger a tvůrce systému Blog:CMS Radek Hulán oznámil přípravy komunitního serveru megablog.cz. Já vím, v ČR je blogů a blogísků neůměrné množství, tento se ale chce zaměřit na pokročilé uživatele. Celek je založen na upravené fantastické komerční platformě IP.Board, IP.Blog a IP.Gallery (doplňuje k ní především nové vzhledy, SEO URL a jiné adresy osobních prezentací), a jeho hlavní silou bude snadnost použití mixovaná s obrovským množstvím funkcí,…

Kontroverzní postava českého Internetu, známý bloger a tvůrce systému Blog:CMS Radek Hulán oznámil přípravy komunitního serveru megablog.cz. Já vím, v ČR je blogů a blogísků neůměrné množství, tento se ale chce zaměřit na pokročilé uživatele. Celek je založen na upravené fantastické komerční platformě IP.Board, IP.Blog a IP.Gallery (doplňuje k ní především nové vzhledy, SEO URL a jiné adresy osobních prezentací), a jeho hlavní silou bude snadnost použití mixovaná s obrovským množstvím funkcí, piše Radek Hulán na svých stránkách. Součástí nového portálu by vedle blogů měla být i fotoalba, diskuzní fóra, sdílení videa a podobně. Server prý bude spuštěn 1. dubna tohoto roku. (Well Done)

I u nás na Lupě si můžete založit blog (věnovaný převážně Internetu a IT). Nechybí funkce jako moderování diskuzí, galerie fotografií, visuální editor příspěvků nebo podpora sdíleného videa. Nejlepší blogery navíc každý měsíc odměňujeme honorářem.

Našli jste v článku chybu?
2. 4. 2007 0:16
Grovk (neregistrovaný)
Spis by obcas zaslouzil par pohlavku... aby se mu v tom kokosaku rozsvitilo... ale to by bylo na dlouho. Prejme SupaDupa managerovi Mgr.Hulanovi CSc. (proc ne CSc ze kdyz se na nej jednou bude cejtit) at mu ten jeho kolotoc neshori moc brzi... se jeste radi zasmejem.
13. 3. 2007 22:18
Jan Pavel II (neregistrovaný)
Bude pan Hulán na svůj megablog také přispívat pod falešnými identitami, jako to dělá jinde (třeba na Wikipedii či různých blozích)? Např. jeho virtuální identita papamobil odhalená zde http://antihulan.bloguje.cz/490992-pan-papamobil-aneb-letem-svetem-internetem.php