Hlavní navigace

Microsoft je ve Velké Británii nejoblíbenější značkou

Jiří Macich ml.

Microsoft obsadil první místo na žebříčku Superbrands, který udává oblibu 1200 značek ve Velké Británii. Žebříček je sestavován podle průzkumu veřejného mínění agentury YouGov. Hned za Microsoftem se umístila britská veřejnoprávní televize BBC. Třetí skončila dopravní společnost British Airways. Na Google zbylo až sedmé místo. Ještě hůře ale dopadl Intel, který se vůbec nevešel do první stovky a patří mu až příčka s pořadovým číslem 126. (SuperBrands.org)

Microsoft obsadil první místo na žebříčku Superbrands, který udává oblibu 1200 značek ve Velké Británii. Žebříček je sestavován podle průzkumu veřejného mínění agentury YouGov.

Hned za Microsoftem se umístila britská veřejnoprávní televize BBC. Třetí skončila dopravní společnost British Airways. Na Google zbylo až sedmé místo. Ještě hůře ale dopadl Intel, který se vůbec nevešel do první stovky a patří mu až příčka s pořadovým číslem 126. (SuperBrands.org)

Našli jste v článku chybu?
28. 7. 2006 13:58
Traf (neregistrovaný)
Jo jo, tak to byla Flameska jak ma byť! Ohmygode byl jsi dobrý soupeř, začínáš mi bejt skoro sympatickej. Ale microshit nechval, na to jsem alergickej.
28. 7. 2006 10:23
Traf (neregistrovaný)
holki to jsem mu to nandal, chcete me? i kdyz mam uhriky na pindikovi? to prece nevadi, kdyz umim programovat a jdsem v tom fakt dobrej, naprogramuju vam i orgazsums, ale musim ho spravne nainstalovat a obcas i preinstalovat, protoze jinak netuhne