Hlavní navigace

Microsoft nabídl za Yahoo 44,6 miliardy dolarů

Jiří Macich ml.

Spekulace staré několik měsíců dostaly reálný rozměr. Microsoft by rád koupil americký portál Yahoo, kterému se se svými službami Windows Live doposud dívá na záda. Microsoft učinil nabídku na převzetí. Je připraven zaplatit 44,6 miliardy dolarů v hotovosti a v akciích. Vydává se tak opačnou cestou než Google, který si buduje pozici spíše menšími akvizicemi, i když i v jeho případě by se výjimky našly (např. akvizice DoubleClick nebo Postini). Pokud by Microsoft skutečně Yahoo získal, Google by…

Spekulace staré několik měsíců dostaly reálný rozměr. Microsoft by rád koupil americký portál Yahoo, kterému se se svými službami Windows Live doposud dívá na záda. Microsoft učinil nabídku na převzetí. Je připraven zaplatit 44,6 miliardy dolarů v hotovosti a v akciích. Vydává se tak opačnou cestou než Google, který si buduje pozici spíše menšími akvizicemi, i když i v jeho případě by se výjimky našly (např. akvizice DoubleClick nebo Postini). Pokud by Microsoft skutečně Yahoo získal, Google by dostal velmi silného protivníka. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?
1. 2. 2008 16:49
hexx (neregistrovaný)
Kdyz se dva spatne vyhledavace daji dohromady, vznikne jeden velky spatny vyhledavac :-)
2. 2. 2008 1:38
No ale pak se hledá jen v angličtině a mě by třeba zároveň přišly vhod výsledky v češtině, slovenštině nebo němčině, pokud by byly kvalitnější. Byl bych pro, aby současné chování Googlu bylo volitelné. Třeba i defaultní, ale prostě, aby se dalo vypnout :-)