Hlavní navigace

Microsoft redesignoval webové stránky o Windows

Jiří Macich ml.

U příležitosti vydání Windows Vista došlo k nasazení nové podoby webových stránek operačního systému Windows v designu právě Windows Vista. Změněn byl i obsah webu. V části věnované Windows XP, která mimochodem z hlavní stránky windows.com pochopitelně značně ustoupila, jsou vypichované informace o přechodu na Windows Vista. Windows 2000 se ve struktuře stránek definitivně propadla mezi starší verze. Součástí je nyní i internetový obchod a o prohledávání se stará Windows Live Search. Nechybí…

U příležitosti vydání Windows Vista došlo k nasazení nové podoby webových stránek operačního systému Windows v designu právě Windows Vista. Změněn byl i obsah webu. V části věnované Windows XP, která mimochodem z hlavní stránky windows.com pochopitelně značně ustoupila, jsou vypichované informace o přechodu na Windows Vista. Windows 2000 se ve struktuře stránek definitivně propadla mezi starší verze. Součástí je nyní i internetový obchod a o prohledávání se stará Windows Live Search. Nechybí samozřejmě ani sekce, ze které je možné stáhnout si třeba Windows Defender, Windows Media Player nebo Internet Explorer.

Našli jste v článku chybu?
30. 1. 2007 11:47
Dobrý den, mé osobní preference jsou myslím irelevantní. Windows Vista jsou jednou z největších softwarových událostí za poslední dobu a tak se jim dostává zvýšené pozornosti zejména okolo data vydání.
30. 1. 2007 10:20
jAM (neregistrovaný)
Mě zase nebaví že v MS si změní web a tady je o tom hned zprávička, a hned Vista. Chápu že J. Macich je Microsoftfil a že ho Vista baví ale mě to už otravuje, všude Vista, abyste se z toho neposrali.