Mobile Internet Forum 2010 se blíží

Už ve středu 22. září 2010 se uskuteční odborná konference Mobile Internet Forum 2010, kterou pořádá server Lupa.cz ve spolupráci se sdružením TUESDAY Business Network. Program konference nabízí přednášky o mobilních internetových připojeních, možném přetížení mobilních sítí, mobilních platbách nebo o televizním a rozhlasovém vysílání pro mobily. Mobile Internet Forum 2010 nabídne také moderované diskuse, workshop věnovaný tvorbě a správě mobilního webu a v neposlední řadě ukázku nejnovějších…

Už ve středu 22. září 2010 se uskuteční odborná konference Mobile Internet Forum 2010, kterou pořádá server Lupa.cz ve spolupráci se sdružením TUESDAY Business Network. Program konference nabízí přednášky o mobilních internetových připojeních, možném přetížení mobilních sítí, mobilních platbách nebo o televizním a rozhlasovém vysílání pro mobily. Mobile Internet Forum 2010 nabídne také moderované diskuse, workshop věnovaný tvorbě a správě mobilního webu a v neposlední řadě ukázku nejnovějších „hraček“ z oblasti mobilních zařízení.

Kompletní program si můžete prostudovat na stránkách konference. Ta se uskuteční v Konferenčním centru City (Na Strži 1702/65, Praha 4 – u budovy CITY EMPIRIA). Popis cesty vlastním vozem nebo městskou hromadnou dopravou opět naleznete na stránkách konference. Ta začíná od 9:00 a zájemci o účast se stále mohou registrovat. Mj. pro členy našeho NetClubu je připravena sleva.

Zasílat nově přidané názory e-mailem

Školení: Online Public Relations aneb PR sociálního věku

  •  
    Jak se liší digitální PR oproti klasickému PR.
  • Jak tvořit tiskové zprávy.
  • Jak monitorovat a vyhodnocovat PR.

Detailní informace o školení »