Hlavní navigace

Mobilyzator.cz srovnává mobilní tarify

Patrick Zandl

Mobilyzator.cz je zajímavou nově spuštěnou službou porovnávající mobilní tarify, která pomůže alespoň zjednodušeně se zákazníkům zorientovat, zda nemají zbytečně drahý tarif a zda se jim nevyplatí přejít k jinému operátorovi.  „Zákaznicky atraktivní je možnost porovnávání bonusů k novým tarifům. Uživatelé si na portálu totiž mohou zobrazit, jaké zvýhodněné telefony mohou získat. Porovnávač samozřejmě zobrazuje i bonusy v podobě volání zdarma či dalších dárků,“ uvedl Martin Beneš z portálu…

Mobilyzator.cz je zajímavou nově spuštěnou službou porovnávající mobilní tarify, která pomůže alespoň zjednodušeně se zákazníkům zorientovat, zda nemají zbytečně drahý tarif a zda se jim nevyplatí přejít k jinému operátorovi. 

„Zákaznicky atraktivní je možnost porovnávání bonusů k novým tarifům. Uživatelé si na portálu totiž mohou zobrazit, jaké zvýhodněné telefony mohou získat. Porovnávač samozřejmě zobrazuje i bonusy v podobě volání zdarma či dalších dárků,“ uvedl Martin Beneš z portálu Mobilyzator.cz s tím, že do budoucna bude kalkulačka rozšířena o výpočty tarifů pro rodiny nebo firmy.

MobilMania má Katalog tarifů, podobnou službou je Srovnání tarifů. A pokud máte rádi historické reminiscence, tady je dvanáct let starý Tarif Optimal na Mobil.cz – stále funkční, jen s původními daty.

Našli jste v článku chybu?
27. 5. 2011 0:18
amazon (neregistrovaný)

Co se týče retailových tarifů, tak jediná možnost je retenční linka, jinak platíte jak mourovatí. Tady je dřevní doba. U aut se to spravilo, až to od nás zase ven kupují :-D Nechápu, proč v mobilním spojení ne a ne přijít kultivace.