Hlavní navigace

Capsa.cz nabízí jednotlivcům 12GB úložiště, které spolupracuje s Windows

Marek Janouš

Capsa.cz dosud nabízela sdílené oblačné úložiště firmám a skupinám, doplněné o další nástroje pro týmovou spolupráci, a to v programech převážně placených. Nyní spustila betaverzi služby pro jednotlivce — „Moje Capsa“ — která nabídne bezplatných 12 GB, ale musíte se přihlásit přes MojeID, popřípadě si je můžete založit. Jan Raab nám vysvětlil, že ve fázi beta potřebují tímto způsobem ohlídat počet uživatelů. V budoucnu zamýšlejí nabízet také 8GB prostor uživatelům bez MojeID.

Capsa.cz dosud nabízela sdílené oblačné úložiště firmám a skupinám, doplněné o další nástroje pro týmovou spolupráci, a to v programech převážně placených.

Nyní spustila betaverzi služby pro jednotlivce — „Moje Capsa“ — která nabídne bezplatných 12 GB, ale musíte se přihlásit přes MojeID, popřípadě si je můžete založit. Jan Raab nám vysvětlil, že ve fázi beta potřebují tímto způsobem ohlídat počet uživatelů. V budoucnu zamýšlejí nabízet také 8GB prostor uživatelům bez MojeID.

UX17_pulpitel2

Uvedením nové služby sledují tvůrci Capsa.cz rozšíření uživatelské základny a povědomí o službě. Proto je součástí Mé Capsy i jakási ochutnávka v ní obsažených aplikací Kalendář a Úkoly.

Ke službě patří aplikace instalovatelná do Windows, která se postará o synchronizaci složek. A skrze javový aplet je možné otevírat ve Windows soubory přímo z úložiště, přitom se aplet stará o jejich průběžné ukládání. Otevírání skrze aplet zatím nechodí na Macu, a to prý pro odlišnosti v Javě na Macu.

Našli jste v článku chybu?
20. 12. 2012 18:21
volani.webnode.cz (neregistrovaný)

Teda sem :D http://disk.wedos.com/d/67250 - už ani neumím zkopírovat správný provizní odkaz :D Ale prostě myslím že wedos je/bude levnější pro použití pro síťový disk.

20. 12. 2012 18:18
volani.webnode.cz (neregistrovaný)

Funguje Ale pokud chceš používat placené verze tak je asi lepší šáhnout jinam například sem: http://as.wedos.com/d/67250