Hlavní navigace

Mozilla kvůli kritické chybě vydá Firefox 3.0.8 (doplněno)

Jiří Macich ml.

Zřejmě už začátkem příštího týdne vydá Mozilla Corporation mimo plán nový Firefox 3.0.8. Důvodem je objevená kritická bezpečnostní chyba v aktuální verzi. Její objevitel informace o této zranitelnosti totiž veřejně publikoval, takže může být promptně zneužita prakticky kýmkoliv. Firefox 3.0.8 původně plánovaný někdy na půlku dubna bude překřtěn na Firefox 3.0.9, ale jinak se na plánu jeho vydání nic nemění. Firefox 3.0.8 vyjde tedy příští týden a do jeho uvolnění by uživatelé druhého…

Zřejmě už začátkem příštího týdne vydá Mozilla Corporation mimo plán nový Firefox 3.0.8. Důvodem je objevená kritická bezpečnostní chyba v aktuální verzi. Její objevitel informace o této zranitelnosti totiž veřejně publikoval, takže může být promptně zneužita prakticky kýmkoliv.

Firefox 3.0.8 původně plánovaný někdy na půlku dubna bude překřtěn na Firefox 3.0.9, ale jinak se na plánu jeho vydání nic nemění. Firefox 3.0.8 vyjde tedy příští týden a do jeho uvolnění by uživatelé druhého nejrozšířenějšího prohlížeče měli být obezřetní a surfovat jen po důvěryhodných webových stránkách. (JasnaPaka Blog)

Doplnění (23:55): Mozilla Corporation nakonec s uvolněním Firefoxu 3.0.8 neotálela. Je již oficiálně k dispozici včetně české verze.

Našli jste v článku chybu?
27. 3. 2009 22:45
uživatel si přál zůstat v anonymitě
http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.0.8&os=win&lang=cs
27. 3. 2009 20:27
TeX (neregistrovaný)
Tak proč když dám ve Firefoxu zkontrolovat aktualizace tak mi řekne že verze 3.0.7 je aktuální