Hlavní navigace

Mozilla Thunderbird 3.0 Beta 4 přináší slibované novinky

Jiří Macich ml.

Vyšla v pořadí již čtvrtá betaverze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird 3.0. Mělo by jít už opravdu o poslední příspěvek k betatestování dlouho očekávané třetí generace známého open source programu, jejíž vývoj nabral oproti původním plánům pořádné zpoždění. Mozilla Thunderbird 3.0 Beta 4 přináší tzv. chytré složky, díky nimž lze třeba v rámci jedné virtuální složky zobrazit například veškerou doručenou poštu napříč více existujícími e-mailovými účty. Stejně tak lze zobrazit veškerou…

Vyšla v pořadí již čtvrtá betaverze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird 3.0. Mělo by jít už opravdu o poslední příspěvek k betatestování dlouho očekávané třetí generace známého open source programu, jejíž vývoj nabral oproti původním plánům pořádné zpoždění. Mozilla Thunderbird 3.0 Beta 4 přináší tzv. chytré složky, díky nimž lze třeba v rámci jedné virtuální složky zobrazit například veškerou doručenou poštu napříč více existujícími e-mailovými účty. Stejně tak lze zobrazit veškerou odeslanou poštu či třeba připravené šablony napříč účty.

Další zapracovanou novinkou je už dlouho slibované nové fulltextové prohledávání pošty, které se opírá o průběžně aktualizovaný index prováděný procesem na pozadí. Poskytnutí výsledků vyhledávání je tak výrazně pružnější. Za pozornost stojí i již dříve avizované předělání nastavení nového e-mailového účtu. Mozilla Thunderbird 3.0 Beta 4 je k dispozici pro Windows, Linux i Mac a nechybí česká lokalizace. (Mozilla.cz)

Našli jste v článku chybu?
23. 9. 2009 13:36
Požitkář (neregistrovaný)
Jestli je to ta verze, co neodešle mail, protože zahlásí chybu s heslem, tak tu nechci :o) Prostě si to před instalací zazálohujte mozbackupem, aby se bylo k čemu vrátit, až zjistíte, že to nejede. Přeinstaloval jsem si Betu 3 na Betu 4 a za půlhodinku jsem to instaloval nazpátek. Jde to instalovat i směrem dolů :o) naštestí.
23. 9. 2009 20:31
Jantar (neregistrovaný)
Bohužel musím též potvrdit. Předpokládám, že nelze opravit jinak než přes update. Zatím jsem přešel na SMTP, který nepřistupuje zabezpečeně....