Hlavní navigace

@NeedADebitCard varuje před zveřejňováním fotografií platebních karet na sociálních sítích

Daniel Dočekal

Netradiční kampaň najdete na @NeedADebitCard – retweetuje fotografie platebních karet, které jejich nezodpovědní vlastníci zveřejnili na Twitteru. V popisu účtu najdete i vysvětlení, nebo lépe řečeno prosbu – „Prosím, lidi, přestaňte se zveřejňováním fotek vašich platebních karet“. Prozatím tam najdete přes padesát fotografií karet, které jejich vlastníci zveřejnili na Twitteru. A jenom velmi málokdy se postarali o zneviditelnění podstatných části. V některých případech už původní fotografie…

Netradiční kampaň najdete na @NeedADebitCard – retweetuje fotografie platebních karet, které jejich nezodpovědní vlastníci zveřejnili na Twitteru. V popisu účtu najdete i vysvětlení, nebo lépe řečeno prosbu – „Prosím, lidi, přestaňte se zveřejňováním fotek vašich platebních karet“.

Prozatím tam najdete přes padesát fotografií karet, které jejich vlastníci zveřejnili na Twitteru. A jenom velmi málokdy se postarali o zneviditelnění podstatných části. V některých případech už původní fotografie neexistují, vlastníkům možná došlo riziko podobného počínání a smazali je. 

Našli jste v článku chybu?
3. 7. 2012 10:10

Teda, normalne jsem slusny a snazim se lidi respektovat, ale tady me napada jedina vec...

Jak nekdo muze byt takovy DEBlL, aby po internetu sdilel fotku sve kreditni karty???

Fakt, lidska hloupost proste nezna mezi. A pokazde, kdyz si rikam, ze dal uz to zajit nemuze, tak se obevi dukaz, ze "ano, muze...".

Co prijde priste?

3. 7. 2012 13:27
Pamětník (neregistrovaný)

Připomíná mi to jeden rozhovor s uživatelem "skvělé aplikace", který jsem sám zažil:

A: Včera mi jeden takový ochotný kluk, který mne oslovil na ulici na hrál do telefonu skvělou aplikaci, krásně mi mění pozadí... B: Aha :-( A: Jenom teď mi to neustále chodí SMS: "Váš denní limit pro Premium SMS byl vyčerpán." Co to znamená?

PS: Faktura pak přišla "jenom" na 15 000 Kč za 1000 Premium SMS (což byl maximální limit) v ceně 15 Kč za jednu SMS. Operátor reklamaci neuznal a pán musel platit... Ale m…