Hlavní navigace

Nejlepší blogspoty za únor získaly opět honorář

Aleš Miklík

Čtenářské blogy na Lupě se během února zaplnily mnohdy opravdu zajímavými a obsažnými příspěvky, takže výběr těch nejlepších pro ocenění honorářem tentokrát nebyl zrovna lehký. Byla to však práce příjemná a věříme, že výsledek výběru potěší i oceněné blogery. Honorovaných příspěvků je za únor rovných patnáct a jsou z následujících blogů:

Čtenářské blogy na Lupě se během února zaplnily mnohdy opravdu zajímavými a obsažnými příspěvky, takže výběr těch nejlepších pro ocenění honorářem tentokrát nebyl zrovna lehký. Byla to však práce příjemná a věříme, že výsledek výběru potěší i oceněné blogery. Honorovaných příspěvků je za únor rovných patnáct a jsou z následujících blo­gů:

http://martin­.blog.lupa.cz
http://manage­ment.blog.lupa­.cz
http://silent­.blog.lupa.cz
http://jilm.blog­.lupa.cz
http://halogan­.blog.lupa.cz
http://jankuv­.blog.lupa.cz
http://beneta­.blog.lupa.cz

Všem blogerům děkujeme za výbornou práci (i když věříme, že pro ně je to určitě spíš zábava) a ostatním držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně.

Našli jste v článku chybu?
7. 3. 2006 14:48
Aleš Miklík mi psal, že nebudou přímo spoty uvádět kvůli dohadům v komentářích a navíc mi to přijde logicke posílat alespoň oceněné, alespoň člověk ví, kde se má začíst.
7. 3. 2006 12:16
Nevidím smysl v této zprávičce, pokud se odkazují jen blogy a nikoliv oceněné příspěvky. Pokud redakce nechce odkazy na příspěvky uvádět, nebylo by lepší tuto veskrze interní záležitost řešit v konferenci bloggerů Lupy?