Hlavní navigace

Nejlepší příspěvky blogerů získaly honorář

Aleš Miklík

Blogovací systém na Lupě, který jsme spustili v prosinci spolu s novou verzí Lupy, nás příjemně překvapil svojí kladnou odezvou mezi zájemci o odborné blogování. Mezi čerstvými blogery lze najít hned několik takových, kteří kvalitou svého psaní výrazně překračují hranice „obvyklé úrovně“ weblogů, na jakou jsme na českém Internetu zvyklí. Ze 123 prosincových příspěvků jsme vybrali 14 k ocenění honorářem. Jedná se o následující blogy:

Blogovací systém na Lupě, který jsme spustili v prosinci spolu s novou verzí Lupy, nás příjemně překvapil svojí kladnou odezvou mezi zájemci o odborné blogování. Mezi čerstvými blogery lze najít hned několik takových, kteří kvalitou svého psaní výrazně překračují hranice „obvyklé úrovně“ weblogů, na jakou jsme na českém Internetu zvyklí. Ze 123 prosincových příspěvků jsme vybrali 14 k ocenění honorářem. Jedná se o následující blo­gy:

http://martin­.blog.lupa.cz
http://manage­ment.blog.lupa­.cz
http://richi.blog­.lupa.cz
http://nishka­m.blog.lupa.cz
http://suchy.blog­.lupa.cz
http://jilm.blog­.lupa.cz
http://halogan­.blog.lupa.cz

Všem blogerům děkujeme za výbornou práci (i když pro ně je to určitě spíš zábava) a ostatním držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně.

Našli jste v článku chybu?
6. 1. 2006 10:22
Nejednalo se o losovani, ale o redakcni vyber prispevku, ktere na nas zapusobily nejlepsim dojmem - kvalitou, delkou, peclivosti pripravy, praci se zdroji... Pri hodnoceni textu je ostatne nemozne vymyslet "objektivni" zpusob vyberu. Blog Frantiska Fuky funguje ve zvlastnim rezimu, takze se na nej nevztahuje stejny system hodnoceni jako na ostatni blogery.
6. 1. 2006 12:47
Nejsem sice "ten z odpovědných lidí", ale to snad nevadí, když informace o výši honoráře je veřejně dostupná. Jde o 250 Kč za příspěvek.